Magazynier

HOLDBOX S.J.

Żabia Wola k. Grodziska Mazowieckiego

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 1885928, z dnia 2018-01-12

Wiodący producent wyrobów w branży elektrotechnicznej i oświetleniowej firma HOLDBOX, w związku z dynamicznym rozwojem oraz wprowadzeniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: mazowieckie / Żabia Wola k. Grodziska Mazowieckiego

Opis stanowiska

Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z zamówieniami. Pracownik dba o porządek na terenie magazynu.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako magazynier
  • Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
  • Niekaralność
  • Zdyscyplinowanie
  • Dyspozycyjność;
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Stabilne warunki finansowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier