Zobacz więcej ofert pracy

MAGAZYNIER

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań, Poznań-Zawady
praca stacjonarna
5822 dni temu

Ogłoszenie numer: 45786, z dnia 2008-06-23

Agencja Pracy Tymczasowej (nr.rej.1428/3) SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów, z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy.

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Poznań, Poznań-Zawady

Nr Ref.: PO/SP/MH

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, Firmy specjalizującej się w technologii grzewczej i wentylacyjnej, oferującej kompleksowe rozwiązania dla przemysłu (m.in. olejowe/gazowe kotły grzewcze), poszukujemy osoby na stanowisko MAGAZYNIER.

Wymagania

-dyspozycyjność -sumienność -uprawnienia do obsługi wózka widłowego (ale nie jest wymagane doświadczenie w prowadzeniu wózka)

Oferujemy

-pracę od 16.06. do 03.07. -wynagrodzenie: 15 zł brutto/1 godz. -pracę od poniedziałku do piątku