Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Maintenance & Toolroom Manager
Miejsce pracy: Słupsk
Nr ref.: MTM/1901
Zadania:
  • Organizacja pracy wydziału utrzymania ruchu i narzędziowni oraz monitorowanie ich wyników,
  • Nadzorowanie wytwarzanie nowego oprzyrządowania
  • Tworzenie harmonogramów przeglądów maszyn, urządzeń, instalacji w zakładzie, ich realizacja w celu minimalizacji postojów i awaryjności,
  • Planowanie zakupu części zamiennych,
  • Prowadzenie rozliczeń i analiz zużycia energii,
  • Planowanie i dotrzymywanie założeń budżetowych na dany rok,
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji kosztów produkcji, a zwłaszcza czynników energetycznych i kosztów remontów, maszyn i urządzeń,
  • Przygotowanie specyfikacji do nowych inwestycji,
  • Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi firmy,
  • Przygotowywanie i negocjowanie umów z podmiotami zewnętrznymi w zakresie napraw i remontów
  • Kompleksowe zapewnienie ciągłości ruchu maszyn produkcyjnych,
  • Utrzymanie budynków i infrastruktury, racjonalne zarządzanie mediami,
  • Nadzór nad podległymi pracownikami,
  • Wyznaczanie celów, skuteczne motywowanie i dbanie o rozwój podwładnych.
Wymagania:
  • Znajomość zagadnień związanych z automatyką i sterowaniem,
  • Znajomość układów pneumatycznych i hydraulicznych,
  • Znajomość procesów produkcyjnych i zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu (TPM, OEE, SMED, 5S),
  • Znajomość wtryskarek i form wtryskowych,
  • Otwartości, kreatywności, komunikatywność,
  • Orientacji na realizację zadań,
  • Umiejętności zarządzania zespołem.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym szeroki pakiet socjalny.
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę z kluczowymi klientami z kraju i zagranicy.
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i ciągłego rozwoju.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji, uczestnictwo we współtworzeniu sukcesu polskiego oddziału innowacyjnej firmy, ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Gi Group Sp. z o.o.

Dane firmy

ul. Sobieskiego 11
40-082 Katowice
śląskie

Poznaj stanowisko: Inżynier

Inżynier, w rozumieniu edukacyjnym jest absolwentem wyższej uczelni technicznej. Jest to tytuł ukończenia studiów na politechnice, odpowiadający magistrowi. W rozumieniu zawodowym natomiast inżynier jest specjalistą jednego z odłamów inżynierii. Zawody inżynierskie są wyszczególnione w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 8 grudnia 2004 roku w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla ...

Rekrutują z Praca.pl