Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    7 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz budowlany

Euro-Jobs
Norwegia
praca stacjonarna
2884 dni temu

Ogłoszenie numer: 1114053, z dnia 2016-06-03

Miejsce pracy: Norwegia

Opis stanowiska

Poszukujemy malarzy budowlanych do pracy w Norwegii. Wymagane doświadczenie w zawodzie (min. 5 lat) i doświadczenie na stanowisku malarz w Norwegii.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w Norwegii - warunek konieczny
  • mile widziana znajomość angielskiego lub norweskiego
  • udokumentowanego doświadczenia zawodowego min. 5 lat
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz
  • umiejętność malowania natryskowego przy użyciu agregatów malarskich
  • samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • umowę o pracę ze skandynawskim pracodawcą
  • wynagrodzenie od 176 NOK – 212 NOK w zależności od doświadczenia w Norwegii
  • pomoc w sprawie noclegu i wyjazdu