Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    6 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz budowlany

Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
Holandia, okolice Eindhoven
praca stacjonarna
2876 dni temu

Ogłoszenie numer: 1121341, z dnia 2016-06-10

Firma Metaal Flex Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji opartą wieloletnim doświadczeniem. Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471.

Aktualnie dla swojego klienta Metaal Flex Nederland B.V. w związku ze wzrostem zleceń produkcyjnych, dla wzmocnienia zespołu, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, okolice Eindhoven

Opis stanowiska

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ:

Prace związane z malowaniem, odnawianiem hal produkcyjnych, pomieszczeń biurowych jak również mieszkań. Malowanie ścian, okien, drzwi oraz fasad budynków.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka obcego (angielski, niemiecki lub niderlandzki),
  • prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • kontrakt 3 m-ce z możliwością przedłużenia,
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • pracę w silnym przedsiębiorstwie.