Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Artysta Malarz śląskie
Malarz konstrukcji stalowych

Malarz konstrukcji stalowych

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM
śląskie
praca stacjonarna
3574 dni temu

Ogłoszenie numer: 479649, z dnia 2014-07-22

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.

Malarz konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: śląskie

 

Opis stanowiska

  • malowanie konstrukcji stalowych 

Wymagania

  • praktyka  w zawodzie

Oferujemy

  • prace na stałe
  • wysokie wynagrodzenie 
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku 
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
 

Poznaj

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.