Zobacz więcej ofert pracy

Malarz natryskowy

COVEBO WORK OFFICE
Holandia, Nijverdal
praca stacjonarna
3194 dni temu

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Nijverdal

Zadania:

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy doświadczonego malarza do pracy przy elementach o dużych gabarytach, takich jak naczepy, sprzęt rolniczy itp. Oferujemy możliwość zatrudnienia na dłuższy czas oraz kompletny pakiet socjalny.

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kategorii B (własne auto dodatkowym atutem),
  • chęć do podjęcia pracy na dłuższy czas.
Oferujemy:
  • 1600 euro netto/4 tygodnie
  • ubezpieczenie,
  • zakwaterowanie,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • pracę na dłuższy czas.