Zobacz więcej ofert pracy

Malarz - Piaskarz

Axell Holandia Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
2701 dni temu
Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.

Oferujemy pracę na terenie Holandii. Współpracujemy z wieloma holenderskimi firmami z różnorodnych branż, dając zatrudnienie wielu Polakom. Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych pracowników? Zapoznaj się z poniższą ofertą i podejmij współpracę z Axell

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4106 i nazwą Axell Holandia Sp z .o.o oraz jesteśmy członkiem Związku Pracodawców OKAP.

AXELL - PRACA TYMCZASOWA OD ZARAZ W HOLANDII

Malarz - Piaskarz*

 Miejsce pracy: Holandia/Uden

Obecnie poszukujemy do pracy w UDEN malarza-piaskarza do renowacji kontenerów używanych do składowania opon samochodowych.

Obowiązki:
  • piaskowanie - przygotowanie kontenerów pod malowanie, usuwanie rdzy
  • malowanie - renowacja używanych, zniszczonych kontenerów
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku malarz-piaskarz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • legalne zatrudnienie
  • możliwość korzystania z zakwaterowań mieszkaniowych oraz z darmowego transportu z lokacji Axell do miejsca pracy
  • tygodniowy system wynagrodzeń
  • pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
  • pełne wsparcie polskich koordynatorów na terenie Holandii
  • pomoc przy relokacji w razie potrzeby

Zapewniamy także DARMOWY przejazd do Holandii!

*użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku i jest użyta na potrzeby publikacji ogłoszenia na portalu Praca.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.