Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    5 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

Larex Personeelsbemiddeling BV
Holandia
praca stacjonarna
2286 dni temu

Larex Personeelsbemiddeling B.V. jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy wyspecjalizowanym w pośrednictwie pracy dla fachowców w zawodach technicznych.

Malarz
Miejsce pracy: Holandia
Opis stanowiska:
  • praca przy obiektach użyteczności publicznej i budownictwa mieszkaniowego.
  • malowanie zewnętrzne i wewnętrzne.
  • czynności: przygotowanie powierzchni do malowania, szpachlowanie, szlifowanie, czyszczenie, konserwowanie, impregnacja powierzchni, malowanie.
 Wymagania:
  • doświadczenie w ww. zawodzie
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • auto do wlanej dyspozycji
  • VCA mile widziane
Oferujemy:
  • atrakcyjne i cotygodniowe wynagrodzenie
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zatrudnienie na holenderskich warunkach według NBBU CAO
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.