Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

ZEITMANN
Niemcy
praca stacjonarna
3495 dni temu

Ogłoszenie numer: 531221, z dnia 2014-10-16

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy produkującej części samochodowe poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Malarz

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • Malowanie, tapetowanie, drobne prace wykończeniowe w remontowanych domach

Wymagania

  • Kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku malarza,
  • Doświadczenie w pracach malarskich w Niemczech,
  • Wykształcenie budowlane kierunkowe,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym (weryfikacja telefoniczna przez pracodawcę),
  • Znajomość nowoczesnych technologii wykończenia wnętrz,
  • Mile widziane osoby z własnym samochodem (rozpatrywane w pierwszej kolejności).

Oferujemy

  • Stabilną pracę w dużej niemieckiej firmie budowlanej,
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich (na długi okres czasu),
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Zakwaterowanie oferuje pracodawca,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.