Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Manager ds. Marketingu

B2B Online sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4805 dni temu

Ogłoszenie numer: 141198, z dnia 2011-03-21

B2B Online Sp. z o.o. projektuje zaawansowane narzedzia e-commerce dla firm z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych. Dzięki dofinansowaniu ze srodków Unii Europejskiej zwiększamy zatrudnienie na realizacje programu Innowacyjna Gospodarka dla platformy B2Bonline.pl

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: MM-3

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za opracowanie i nadzorowanie marketingu internetowego w Google Adwords, Facebook i innych mediach reklamowych
  • przygotowywanie planu promocji i reklamy
  • nadzorowanie skuteczności kampanii marketingowych
  • odpowiedzialność za współpracę z prasą (PR)
  • udział w konferencjach branżowych i aktywne promowanie produktu
  • przygotowywanie materiałów reklamowych i prezentacji PowerPoint

Wymagania

  • doświadczenie w marketingu internetowym
  • bardzo dora komunikatywność w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowe o prace
  • Praca w młodym dynamicznym zespole
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji