Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. operacji dokumentowych

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Na co dzień w naszym zespole:zapewniamy klientom kompleksową obsługę produktów finansowania handlu,akredytywy dokumentowe i inkasa,kontaktujemy się z klientami w celu ustalenia szczegółów transakcji,wspieramy merytorycznie klientów i jednostki sprzedażowe banku,analizujemy dokumenty...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager ds. relacji z inwestorami

Fundusz Hipoteczny Yanok sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2527 dni temu

Ogłoszenie numer: 1662171, z dnia 2017-06-07

FUNDUSZ HIPOTECZNY YANOK Sp. z o.o. udziela pożyczek hipotecznych.

Finansuje się prywatnymi emisjami obligacji.

W związku z rozwojem firmy Fundusz Hipoteczny Yanok zatrudni na etat na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Opieka nad obecnymi inwestorami;
  • Pozyskanie nowych inwestorów;
  • Tworzenie systemowych rozwiązań w zakresie poszukiwania inwestorów;
  • Koordynowanie / szkolenie przedstawicieli inwestycyjnych;
  • Budowanie trwałych relacji z inwestorami.

Wymagania

  • Wybitna umiejętność zdobywania zaufania klienta;
  • Znajomość i doświadczenie w branży finansowej;
  • Umiejętności negocjacyjne w rozmowach handlowych;
  • Oczekujemy osoby, której sprzyja szczęście, lubiącej ludzi i zdobywanie pieniędzy;
  • Osobowość budząca zaufanie;
  • Mile widziany portfel klientów zamożnych.

Oferujemy

  • Pełny etat lub inne formy współpracy do swobodnego ustalenia;
  • Wysokie wynagrodzenie;
  • Pracę w firmie o ogromnym potencjale rynkowym;
  • Bardzo ciekawą i inspirującą pracę;
  • Świetną atmosferę pracy;
  • Możliwość pozyskania obszernej wiedzy;
  • Pakiet szkoleń finansowych.