Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
MANAGER DS. ROZWOJU PRODUKTÓW REKLAMOWYCH

Union Investors
pomorskie
praca stacjonarna
4777 dni temu

Ogłoszenie numer: 139615, z dnia 2011-04-01

Union Investors, spółka zorientowana na handel produktami reklamowymi na terenie Europy,  w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Celem stanowiska jest rozpoznanie rynku dostawców produktów reklamowych i zarządzanie bazą danych wybranych producentów (szyldy, pylony, litery podświetlane 3D, produkty akrylowe, PCV, aluminiowe, druki cyfrowe, wielkoformatowe, materiały grawerowane, wyszywane itp).

W następstwie powyższego, wymagane będzie właściwe zarządzanie dostępnymi produktami poprzez odpowiednią ich promocję do klienta, poszerzanie asortymentu przez wprowadzanie nowych produktów o najwyższej jakości oraz zapewnienie ciągłości asortymentu będącego w ofercie.

Do zadań osoby na tym stanowisku należy m.in.:

  • Aktywny udział w tworzeniu oraz realizacji strategii rozwoju
    i promocji produktów reklamowych,
  • Poszukiwanie, rozwój oraz wprowadzanie do oferty nowych produktów,
  • Zarządzanie wdrażanymi projektami,
  • Negocjowanie i podpisywanie umów handlowych,
  • Poszukiwanie nowych dostawców (cała Polska)
  • Aktywny kontakt z klientami spółki,

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku (wymagana branża Reklamowa),
  • Wysokie umiejętności analityczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka norweskiego),
  • Biegła znajomość aplikacji MS Office (Excel, Word, Outlook),
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Zaangażowanie, systematyczność i innowacyjność w działaniu,
  • Prawo jazdy kat. B. oraz własny samochód.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Dużą samodzielność w działaniu – ustalanie priorytetów i niezależny czas pracy.
  • Przyjazną i sprzyjającą rozwojowi atmosferę pracy.
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole dynamicznie rozwijającej się organizacji.