Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Kierownika oddziału

    DROADER Usługi Transportowe Maksymilian Wieczorek   Gdynia, ul. Władysława IV 43/212    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   5 000 - 15 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
    8 dni
    Jako członek naszego Zespołu możesz spodziewać się: procesu wdrożenia stanowiskowego; optymalnej formy zatrudnienia - UoP / B2B; bonów wakacyjnych oraz samochodu osobowego za nieprzeciętne wyniki; otwartej kultury organizacyjnej i cyklicznych imprez integracyjnych; możliwości korzystania z...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager działu spedycji

Logart Personnel Consulting
Rzeszów, Rzeszów, Dębica
praca stacjonarna
2222 dni temu

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Aktualnie dla naszego klienta – firmy specjalizującej się w usługach całopojazdowej spedycji międzynarodowej, poszukujemy kandydatów/kandydatek nastawionych na rozwój zawodowy do pracy na samodzielnym stanowisku:

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów, Dębica

Zadania:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała realizacja zleceń spedycyjnych a w szczególności:

  • Rozbudowa i koordynowanie pracy zespołu spedycji drogowej
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu
  • Utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami
  • Realizowanie założeń budżetowych
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy
Wymagania:

Idealny kandydat to osoba posiadająca minimum roczne doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu.

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby, które posiadają:

  • Doświadczenie w organizowaniu międzynarodowych/krajowych transportów całopojazdowych (min. 3 lata)
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem)
  • Dobrą znajomość rynku transportowego, zwłaszcza transportów FTL
  • Bardzo dobrą znajomość rynku przewoźników
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, wytrwałość oraz determinacje w osiąganiu założonych celów
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy
  • Możliwość wdrożenia własnych, innowacyjnych pomysłów
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie swoich danych osobowych do celów związanych z prowadzonymi obecnie oraz w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. 1 Maja 14/2E, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorem. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Potwierdzam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez Administratorów znajdują się na stronie www.logart.com.pl/index.php/rodo.