Podobne oferty pracy

Manager działu sprzedaży - Sales Manager

Headhunters Sp. z o.o. Oddział Poznań

Poznań, Środa Wlkp., Pleszew, Śrem, Jarocin

Headhunters Sp. z o.o., która figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 10079, to zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Zajmujemy się zarówno rekrutacją stałą, jak i pracą tymczasową. Centrala Headhunters mieści się w Szczecinie, a oddziały w Poznaniu, Katowicach i Gdańsku. Działamy na terenie całego kraju.

Więcej o nas na www.hdhunters.com

Miejsce pracy: Poznań, Środa Wlkp., Pleszew, Śrem, Jarocin
Nr ref.: 11/HJ/2017
Obowiązki:
  • Obsługa klientów, poprzez utrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi Klientami firmy i systematyczne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych,
  • Przygotowanie kalkulacji cenowych i ofert handlowych,
  • Realizowanie planów sprzedażowych,
  • Raportowanie wyników do bezpośredniego przełożonego,
  • Reprezentowanie firmy na Targach Międzynarodowych.
Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie w branży hotelowo - gastronomicznej,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych,
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży,
  • Praktyczna wiedza z zakresu Marketingu,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (czynne prawo jazdy kat. B),
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dynamizm w działaniu i pozytywne usposobienie.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków ( samochód, laptop, telefon, internet),
  • Samodzielną, dającą duże możliwości rozwoju pracę,
  • Różnorodne benefity.
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pre sales Manager

Pre sales Manager, tłumaczony także jako Menedżer do spraw przedsprzedaży jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i nadzorowanie procesu przygotowywania warunków technicznych niezbędnych do realizacji sprzedaży produktów lub usług oferowanych przez firmy i przedsiębiorstwa należące przeważnie do sektora telekomunikacji i IT. Osoba obsadzona na tym stanowisku może opracowywać oferty składane klientom, weryfikować zgodność ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl