Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    19 godz.
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager Projektu Obniżania Kosztów

POLMED S.A.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
2415 dni temu

POLMED S.A. poszukuje poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie

Osiągnięcie wysokiej efektywności biznesu poprzez odpowiednie zarządzanie kosztami, kontrola kosztów oraz uruchamianie projektów optymalizujących koszty.

Zakres obowiązków:
  • bieżące monitorowanie i prowadzenie okresowych przeglądów kosztów w poszczególnych regionach (renegocjacje umów),
  • opracowywanie i wdrażanie systemu inicjowania, zarządzania i kontroli optymalizacji kosztów w poszczególnych regionach,
  • Wdrażanie programu ciągłej optymalizacji kosztowej w regionach,
  • kierowanie i czynny udział w projektach związanych z optymalizacją procesów biznesowych w poszczególnych regionach , współpraca z właścicielami placówek współpracujących i koordynatorami,
  • współpraca z Działem Handlowym i Zespołem Analiz w zakresie powiązania celów i mierników strategicznych z zarządzanym obszarem,
  • nadzór nad wysokością kosztów i podejmowanie inicjatyw obniżających koszty.
Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • bardzo dobra umiejętność negocjacji
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie min. średnie, preferowany kierunek ekonomiczny
  • orientacja na wynik, umiejętność zarządzania czasem, zdolności analityczne,
  • umiejętność prowadzenia skutecznej komunikacji werbalnej i niewerbalnej z klientem wewnętrznym,
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie z ambitnymi planami rozwojowymi
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole i miłej atmosferze,
  • możliwość  podnoszenie kwalifikacji
  • wynagrodzenie połączone z efektywnością pracy

Poznaj

POLMED S.A.

POLMED S.A. to operator prywatnej opieki medycznej, zapewniający kompleksową opiekę medyczną dla firm, instytucji  i pacjentów indywidualnych już od 1999 r.

Firmy wspieramy  kompleksowym zarządzaniem medycyny pracy, szczepieniami i akcjami profilaktycznymi (w tym testy, szczepienia i diagnostyka powikłań COVID-19).

Klientom indywidualnym oferujemy prywatne pakiety opieki medycznej, badania laboratoryjne i diagnostyczne oraz jednorazowe konsultacje lekarzy różnych specjalizacji.

Nowoczesne Centra Medyczne POLMED zlokalizowane są w największych miastach Polski: Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Olsztyn, Poznań, Sosnowiec, Starogard Gdański, Tczew, Warszawa, Wrocław.

Dodatkowo firma współpracuje z ponad 3000 Partnerami Medycznymi na terenie całego kraju. Obsługę Pacjentów w całym kraju wspiera zespół konsultantów telefonicznego Centrum Obsługi Pacjenta oraz nowoczesny system informatyczny.

Od 2021 roku do  POLMED dołączył  Szpital Rehabilitacyjny JANTAR oraz sieć przychodni diagnostyki obrazowej.