Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Manager Regionalny Sieci Salonów Optycznych

Optyka Arpima Hilarex sp.j. P.Kulas, P.Gołębiowski, M.Kulas
lubelskie, Polska południowo-wschodnia
praca stacjonarna
4789 dni temu

Polska Sieć Salonów Optycznych OKULARIUM poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska południowo-wschodnia

Zadania:
  • Kompleksowe zarządzanie kilkunastoma sklepami należącymi do sieci salonów optycznych (województwo lubelskie, częściowo podkarpackie i mazowieckie)
  • Rekrutacja i selekcja podległego personelu
  • Kreowanie polityki cenowej
  • Utrzymywanie wysokich standardów profesjonalnej obsługi klienta
  • Nadzór nad zamówieniami i stanami magazynowymi
  • Dbanie o odpowiedni wizerunek podległych salonów optycznych
  • Poszukiwanie lokalizacji pod otwarcia nowych salonów optycznych
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość zasad skutecznej motywacji
  • Komunikatywność i kultura osobista
  • Doświadczenie przy otwarciach nowych placówek handlowych
  • Miejsce zamieszkania: Lublin lub okolice
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w branży optycznej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: pensja stała + premia od osiąganych rezultatów
  • Bardzo dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Znakomitą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • Atrakcyjny system szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego w dużej firmie optycznej
  • Samochód służbowy, telefon, laptop
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)