Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów
Manager Rodzinnego Parku Rozrywki

Womak Sp. z o.o.
Rzeszów
praca stacjonarna
4870 dni temu

Międzynarodowa grupa inwestycyjna specjalizująca się w budowie Centrów Handlowych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:
  • zarządzanie rodzinnym parkiem rozrywki
  • dbanie o obsługę klientów,
  • przygotowywanie imprez integracyjnych,
  • zamawianie produktów,
  • rozwiązywanie problemów w kontakcie z gośćmi,
  • organizacja czasu pracy podwładnych,
  • promowanie atrakcji parku,
  • dbanie o wizerunek parku rozrywki,
  • kreowanie i realizacja kampanii marketingowych,

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenia w prowadzeniu rodzinnego parku rozrywki (bowling-12 torów, dyskoteka, sala bilardowa, sala gier elektronicznych, klub imprez integracyjnych)
  • bardzo dobra znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • doskonała organizacja czasu pracy
  • zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • komunikatywność, dokładność, terminowość
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i managerskie
  • znajomość obsługi Pakietu MS Office
  • dyspozycyjność

Oferujemy:
  • różnorodną i ciekawą pracę w młodym zespole
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dobre warunki socjalne (prywatna opieka medyczna, karnet do klubu fitness)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)