Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Manager Sklepu Internetowego

Eurotel S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
4452 dni temu

Autoryzowana Sieć Sprzedaży T-Mobile
www.eurotel.pl

Eurotel S.A. jest ogólnopolską firmą handlową działającą od 15 lat na rynku i zarządzającą siecią ponad 300 salonów sprzedaży m.in. w ramach sieci T-Mobile i Play.

Od 2006 roku Spółka jest notowana na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji o firmie na stronie internetowej pod adresem www.eurotel.pl

Nr Ref.: Manager SI/02/2012

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

Poszukujemy doświadczonej i samodzielnej osoby jako MANAGERA SKLEPU INTERNETOWEGO do prowadzenia  sklepu internetowego WWW.MOBILE2.PL
Nasza firma prowadzi działalność w handlu detalicznym i dystrybucji hurtowej od ponad 15 lat i jest jednym z najbardziej renomowanych podmiotów w swojej branży.

Kandydat na managera sklepu odpowiedzialny będzie przede wszystkim za zwiększanie sprzedaży sklepu oraz  przejmie odpowiedzialność za jego dalszy rozwój, rozbudowę techniczną jak i asortymentową oraz szeroko pojętą promocję. Rozliczany będzie za osiągane wyniki oraz konkurencyjność oferty handlowej.

Konieczna będzie na tym stanowisku doskonała współpraca z różnymi działami firmy - marketingiem, logistyką, magazynem, a także zewnętrznymi dostawcami produktów i usług oraz agencjami reklamowymi i PR.

Wymagania:
  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w handlu,
  • bardzo dobra znajomość branży GSM,
  • kreatywność i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań,
  • komunikatywność i umiejętność zarządzania zespołem,
  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • dynamizm i rynkowe nastawienie na osiąganie celów,
  • zdolności negocjacyjne,
  • doświadczenie w zakresie e-commerce i marketingu (również społecznościowym),
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • interesującą, różnorodną i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość samorealizacji,
  • pracę w młodym, zaangażowanym zespole,
  • przyjemną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • pakiet narzędzi pracy,
  • umowę o pracę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)