Zobacz więcej ofert pracy

Manager Spedycji Międzynarodowej

Logart Personnel Consulting
Poznań
praca stacjonarna
2846 dni temu

Logart jest agencją doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w rekrutacji wykwalifikowanego personelu dla firm z sektorów: produkcji i logistyki. Ponadto usługi firmy obejmują udostępnianie pracowników czasowych oraz realizację powierzonych projektów menedżerskich. Certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy: 1624/1a, 1624/1b, 1624/2, 1624/3, 1624/4.

Naszym klientem jest międzynarodowa sieć spedycyjna, specjalizująca się w usługach całopojazdowego transportu drogowego. W związku z planowanym rozwojem sieci biur spedycyjnych na terenie całego kraju poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 1072
Zadania:
  • Realizacja zleceń spedycyjnych zgodnie z wymaganiami klientów firmy
  • Współpraca z przewoźnikami i klientami
  • Koordynowanie pracy 2-3 osób
  • Uczestnictwo w rozwoju firmy
  • tworzenie ofert współpracy dla klientów i przewoźników
  • optymalizacja kosztów transportów poszczególnych klientów
  • windykacja należności
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum roczne doświadczenie w drogowej spedycji całopojazdowej
  • Dobra znajomość rynku małych i średnich przewoźników
  • Znajomość zasad organizacji transportu drogowego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, solidność
Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa oraz premia)
  • Dobrą atmosferę pracy w firmie uchodzącej za jednego z najlepszych pracodawców wśród firm spedycyjnych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".