Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Manager treści serwisów www

Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl
łódzkie
praca stacjonarna
5107 dni temu

Ogłoszenie numer: 102156, z dnia 2010-05-31

OSI Go3.pl jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą wyłącznie wśród klientów biznesowych zajmującą się tworzeniem aplikacji do Internetu i SEO. Naszą specjalnością jest tworzenie serwisów www, sklepów internetowych, rozwiązań wspomagających zarządzanie firmą, pozycjonowaniem.

Miejsce pracy: łódzkie

Nr Ref.: manager tresci/05/2010/praca

Opis stanowiska

  •  prowadzenie telefonicznego/e-mailowego wywiadu z klientami na temat treści strony internetowej.
  •  reklama tekstowa w społecznościach internetowych (fora dyskusyjne, blogi, portale)
  •  pisanie tekstów o różnej tematyce na strony internetowe klientów.
  •  rekrutacja i zarządzanie pracą zdalnych copywriterów.
  •  proste prace edytorskie na stronach internetowych

Wymagania

  •  wykształcenie min średnie
  •  bardzo dobra znajomość języka polskiego: gramatyki, ortografii, dobra stylistyka
  •  umiejętność pisania i redagowania tekstów
  •  doskonała organizacja pracy i samodzielność
  •  kreatywność w pokonywaniu przeszkód
  •  pozytywne nastawienie i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe + premia (po okresie próbnym)
  • Przeszkolenie do wykonywanej pracy
  • Możliwość awansu i zwiększenia zarobków