• Kierownik Działu Handlowego Stacjonarnego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    16 godz.
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Manager Zespołu Sprzedaży

Aviva Sp. z o.o.
śląskie, Katowice, Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Żory, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Czeladź
praca stacjonarna
2756 dni temu
Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Katowice, Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Żory, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Czeladź
Nr ref.: Nr. ref.:

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta,
  • nastawienia na działanie, aktywności,
  • systematyczności i wytrwałości,
  • umiejętności budowania relacji interpersonalnych,
  • zainteresowania branżą finansową, chęci uczenia się,
  • umiejętności zarządczych

Naszym Managerom oferujemy:

  • wynagrodzenie prowizyjne i nadprowizyjne,
  • intensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniom,
  • stałą możliwość współpracy z ludźmi, budowania długoterminowych relacji,
  • elastyczny czas pracy,
  • brak górnego limitu wynagrodzenia,
  • możliwy staż managerski dla początkujących.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą, dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych za pośrednictwem przycisku