Zobacz więcej ofert pracy

Market Manager

Europejski Fundusz Leasingowy
Wrocław
praca stacjonarna
2916 dni temu

Europejski Fundusz Leasingowy - poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania i wyzwania na stanowisku:

  • Tworzenie i zarządzanie strategią na rynku pojazdów ciężarowych

  • Współtworzenie planu marketingowego

  • Identyfikacja nisz i szans rynkowych oraz możliwości zwiększenia sprzedaży i rentowności w obrębie rynku

  • Monitorowanie rynku, potrzeb Klientów oraz aktywności i działań konkurencji

  • Inicjowanie i rekomendowanie działań, zmian w ofercie Spółki, w szczególności w zakresie nowych produktów i funkcjonalności, nowych metod promocji, kanałów dystrybucji oraz innych narzędzi wspierających sprzedaż w danym rynku/branży

  • Współodpowiedzialność za wynik sprzedażowy i przychodowy Spółki w danym segmencie rynku/branży

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 5-letniego doświadczenia w branży finansowej w zakresie zarządzania branżami i/lub produktami

  • Znajomości zasad związanych z finansowaniem inwestycji, środków trwałych

  • Nastawienia na rezultat

  • Strategicznej orientacji na biznes

  • Innowacyjności, niestandardowego myślenia

  • Bardzo dobrej współpracy

  • Umiejętności analitycznych, pracy pod presją czasu

  • Dobrej organizacji pracy własnej

  • Wykształcenia wyższego

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę

  • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

  • Kreatywną pracę połączoną z realnym wpływem na realizację zadań

  • Wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny, bony świąteczne dwa razy do roku

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej na np. wynajem długotrwały samochodu