Najnowsze oferty pracy

  • Drukarz offsetowy (m/k)

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie.
  • Pomocnik Maszynisty Fleksograficznego

    GRAFPOL B.M.Meszkes   Bydgoszcz    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Wsparcie przy obsłudze maszyn drukujących.
Zobacz więcej ofert pracy

Maszynista Offsetowy - Drukarz

TFP Sp. z o.o.
wielkopolskie, Dziećmierowo k. Kórnika
praca stacjonarna
1884 dni temu

Ogłoszenie numer: 2326346, z dnia 2019-03-08

TFP Sp. z o.o. Producent tektury falistej i opakowań.

TFP Sp. z o.o. - jest wiodącym polskim producentem opakowań z tektury falistej oraz litej. Ponad 25-letnia obecność na rynku i niekwestionowana pozycja w branży, połączona z najwyższymi standardami jakościowymi, znalazły uznanie wśród czołowych koncernów europejskich.

Poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Dziećmierowo k. Kórnika

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn offsetowych druku arkuszowego
  • regulacja i monitorowanie parametrów produkcji
  • sprawdzanie jakości produktów i przestrzeganie procedur jakości
  • systematyczne regulacje, konserwacja maszyny

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku maszynisty offsetowego
  • wykształcenie średnie poligraficzne lub techniczne
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętności pracy w zespole i zaangażowania
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia (stawka brutto + dodatki + premia uznaniowa)
  • proces ustawicznego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w systemie szkoleń,
  • zarządzanie pracą nowoczesnego parku maszynowego,
  • bogaty pakiet socjalny (dofinasowanie karty Multisport, świadczenia z ZFŚS – paczki świąteczne, dofinansowanie wypoczynku letniego, konkursy dla dzieci pracowników, ubezpieczenie grupowe)
  • pracę w zgranym, przyjaznym zespole
  • bezpłatny transport pracowników z trzech kierunków na trasach:
    • Dolsk – Śrem – Kórnik
    • Jarocin – Żerków – Klęka – Nowe Miasto – Środa Wlkp. – Kórnik
    • Miłosław – Miąskowo – Środa – Kórnik