Najnowsze oferty pracy

  • Drukarz / Pomocnik Drukarza

    Fob-decor Sp. z o.o.   Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy)    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Zakres obowiązków: czynności regulacyjne maszyn do druku (technika druku offset), kontrola nad przebiegiem pracy urządzenia drukującego, obsługa maszyn związana z procesem produkcji (dobór komponentów i ustawianie parametrów technologicznych).
Zobacz więcej ofert pracy

Maszynista offsetowy

Elanders Polska Sp. z o.o.
Płońsk
praca stacjonarna
2746 dni temu

Szwedzka Grupa Elanders jest jednym ze światowych liderów w produkcjach drukarskich. Elanders posiada zakłady zarówno w Europie jak i w Chinach, USA, Brazylii.
Naszymi klientami są między innymi firmy z branży telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej, wydawniczej, kosmetologicznej.
Elanders Polska specjalizuje się w produkcji podręczników, czasopism, książek, broszur.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Płońsk

Zadania:
  • przezbrajanie i obsługa maszyn drukarskich
  • stała kontrola procesu drukowania
  • zapewnienie ciągłości i odpowiedniej wydajności procesu drukowania
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • min. 3-letnie doświadczenie w obsłudze wielokolorowych maszyn Heidelberg/Roland itp. 8 i 10 kolorów (SW)
  • znajomość druku offsetowego, UV oraz druku na lakierze dyspersyjnym
  • znajomość techniczna maszyn drukarskich
  • umiejętność dokonywania napraw z zakresu podstawowej obsługi maszyn drukarskich
  • zorientowanie na jakość
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i niezawodność
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • możliwość szkoleń i awansu
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)