Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
MECHANIK DIAGNOSTA

ECC Babice, Serwis Land Rover
mazowieckie
praca stacjonarna
5345 dni temu

Ogłoszenie numer: 75309, z dnia 2009-09-29

Istnieje od 1992. Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: 404

Opis stanowiska

MECHANIK w ASO LAND ROVER ECC Babice ASO LAND ROVER poszukuje: 1. Mechanika z doświadczeniem w samodzielnej pracy. ZAROBKI:Odpowiednie do kwalifikacji ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Prace diagnostyczne i naprawcze w serwisowanych autach,Prawidłowe wypełnianie dokumentacji obsługowej CZAS PRACY: Pn-Pt 8-18 i 2xsobota 8-14

Wymagania

  • ZALECANA: podstawowa znajomość j.angielskiego,prawo jazdy kat.B
  • OCZEKUJEMY:Przestrzegania reguły rzetelnej pracy, kultury technicznej pracownika,utrzymywanie porządku na swoim stanowisku.

Oferujemy

  • Wzrost zarobków w zależności od umiejętności,
  • pracę przy samochodach nie starszych niż 5 lat,
  • pracę przy samochodach o nowoczesnej technologii