Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1605827, z dnia 2017-04-21

Firma wykonująca roboty ziemne przy budowie dróg.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Mechanik maszyn budowlanych

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • Naprawa maszyn budowlanych: wozidła, koparki, równiarki, spycharki
  • Praca w Aleksandrowie Łódzkim

Wymagania

  • Doświadczenie w naprawie maszyn budowlanych
  • Znajomość budowy maszyn i pojazdów budowlanych
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość zagadnień hydrauliki siłowej

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie godzinowe
  • Możliwe zakwaterowanie na koszt pracodawcy

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl