Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Polecamy

2016-08-25

Inżynieria / Projektowanie, Praca fizyczna

świętokrzyskie

2016-08-24

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

2016-08-18

Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż

świętokrzyskie, cała Polska
Polecamy

2016-08-17

świętokrzyskie, Starachowice

Mechanik maszyn budowlanych- Ogłoszenie archiwalne

Praca Alwikor sp.z o.o. / Budownictwo / Geodezja / Serwis / Technika / Montaż / świętokrzyskie / cała Polska

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 494212, z dnia 2014-07-25

Alwikor sp.z o.o.

Firma wykonuje roboty ziemne przy budowie dróg, nasypów, wykopów.

Obecnie poszukujemy osób z całej Polski na stanowisko:

Mechanik maszyn budowlanych

Miejsce pracy: świętokrzyskie / cała Polska

Opis stanowiska

  • naprawa maszyn i pojazdów budowlanych (wozidła, koparki, walce itp.)

Wymagania

  • doświadczenie w naprawie maszyn budowlanych,
  • mile widziana znajomość hydrauliki siłowej.

Oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • możliwe zakwaterowanie w okolicach siedziby firmy.