Zobacz więcej ofert pracy

Mechanik Narzędziowiec

Saint-Gobain w Polsce
Koło
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
443 dni temu

Należymy do Grupy Saint- Gobain. Zakład PPL w Kole, specjalizujący się w produkcji łożysk, uszczelek i kompozytów, zatrudnia 130 pracowników. Dla nas kluczowa jest otwartość na nowe możliwości, pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w innowacyjnych projektach

Miejsce pracy: Koło
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przegląd, konserwacja, naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych pod względem elektrycznym i mechanicznym
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • tworzenie raportów i uzupełnianie dokumentacji po przeglądach
  • współpraca z innymi działami w firmie

NASZE WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • otwartość na pracę w systemie 3-zmianowym
  • skrupulatność i dokładność w wykonywanej pracy.
OFERTA
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna
  • benefity: ubezpieczenie na życie, karta na soki i napoje, dofinansowanie do wakacji i karty Multisport, premia roczna i świąteczna, preferencyjne pożyczki, spotkania integracyjne
  • program premiowy „Znam, więc polecam”, „Fabryka nagród” oraz „Fabryka pomysłów”
  • możliwość dołączenia do zgranego, otwartego na wzajemną pomoc zespołu
  • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie oraz stale rozwijającym się zakładzie
Administratorem Państwa danych osobowych jest Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o z siedzibą w Kole (62-600) przy ul. Norton 1, adres e-mail: odo.sghpm@saint-gobain.com, numer telefonu: (022) 653 79 00, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000137603, numer NIP: 6660003226, REGON: 310003576, o kapitale zakładowym w wysokości 212 093 000 zł, której akta rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Więcej informacji: https://www.saint-gobain.pl/kariera/hpm-obowiazek-informacyjny