Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Mechanik samochodowy - samodzielny / Operator sprzętu budowlanego

English Cars Centre A.Czeladzki, J.Czeladzka, J.Marszałł Sp.J.
mazowieckie, Satare Babice k/Warszawy
praca stacjonarna
6203 dni temu

Ogłoszenie numer: 29775, z dnia 2007-06-01

ASO Land Rover od 1995. Firma powstała w 1992r. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych marki Land Rover, obsługą serwisową, przystosowywaniem pojazdów do jazdy w terenie, organizacją rajdów.

Miejsce pracy: mazowieckie, Satare Babice k/Warszawy

Opis stanowiska

Mechanik samochodowy – samodzielny. Operator maszyn budowlanych. Jako mechanik praca na własnym podnośniku najazdowym lub kolumnowym. Własna skrzynka narzędziowa. Wyłącznie mechanika samochodów Rover i Land Rover. W większości obsługa samochodów nie starszych niż 5 lat.

Wymagania

- Praca pn-pt 8-18, - Dwie soboty w mies. 8-14, - Gotowość do poznawania technologii w nowych samochodach i stosowanie się do zasad obsługi serwisowej tych aut.

Oferujemy

Praca stała na umowę. Zarobki około 3000netto. Szkolenia w zakresie marki Land Rover. Regularne wypłaty. Rozliczenie za przepracowane godziny. Pełne wyposażenie ASO LR.