Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Mechanik samochodowy

ACM Maciejewski Robert Maciejewski
Wrocław
praca stacjonarna
3528 dni temu

Ogłoszenie numer: 504529, z dnia 2014-09-10

Firma zajmuje się naprawą samochodów osobowych i dostawczych w zakresie uszkodzeń mechaniki, elektryki i elektroniki.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

W zakres obowiązków wchodzi naprawa samochodów osobowych i dostawczych w zakresie: układów hamulcowych, zawieszenia, układów kierowniczych, napraw silników ( w tym wymiana rozrządów).

Wymagania

  •  wiedza techniczna
  •  rzetelność
  •  precyzja
  •  prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  •  samodzielną, urozmaiconą pracę w młodym zespole w firmie o dwudziestoletniej tradycji.
  •  praktyczne wsparcie i pomoc współpracowników
  •  wynagrodzenie oparte na systemie prowizyjnym