Mechanik Samochodowych Agregatów Chłodniczych
pl / en

Inne oferty tego pracodawcy

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-06-28

Motoryzacja, Praca fizyczna

dolnośląskie, Wrocław

2016-06-23

dolnośląskie, Świdnica

2016-06-23

dziś

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

dolnośląskie, Nowa Wieś Wrocławska, Bielawa, Dzierżoniów, Kąty Wrocławskie

dziś

dolnośląskie, Złotoryja, Legnica

Mechanik Samochodowych Agregatów Chłodniczych- Ogłoszenie archiwalne

Praca Thermo Systems Sp. z o.o. / Energetyka / Elektronika / Motoryzacja / Praca fizyczna / Serwis / Technika / Montaż / dolnośląskie / Nowa Wieś Wrocławska

THERMO SYSTEMS Sp. z o.o.

Autoryzowany przedstawiciel firmy THERMO KING samochodowych agregatów chłodniczych w transporcie (sprzedaż i serwis) działający na obszarze Polski Południowej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Serwis Nowa Wieś Wrocławska

Nr Ref.: WIESWRO

 Opis stanowiska:
  • Naprawy bieżące oraz przeglądy okresowe samochodowych agregatów chłodniczych

  • Montaż samochodowych agregatów chłodniczych

  • Obsługa i naprawa układów chłodniczych (klimatyzacji)

  • Diagnostyka usterek

  • Naprawy elektryczne – układy 12V, 24V, 230V, 380V

Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe

  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej, chłodnictwa, znajomość zagadnień z elektroniki będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywność, dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:
  • Umiejętność spawania elektrycznego i lutowania twardego

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Umiejętność obsługi wózka widłowego

  • Prawo jazdy kat. C

 Firma oferuje:
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjny pakiet socjalny

  • Atrakcyjny oraz motywujący system wynagrodzeń

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy