Podobne oferty pracy

Firma EWPA Sp. z o.o. jest wiodącym dealerem marek CASE, MERLO, KUBOTA. W związku z dynamicznym rozwojem działu serwisu mobilnego poszukuje następującego kandydata na stanowisko:

Mechanik / Serwisant Mobilny
Miejsce pracy: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Słupsk
Zadania:
  • serwis i naprawa maszyn budowlanych
  • nadzór nad stanem technicznym maszyn i innych urządzeń
Wymagania:
  • wykształcenie co najmniej zawodowe
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w zawodzie mechanika
  • doświadczenie i znajomość silników spalinowych ( mile widziana znajomość układów hydraulicznych)
  • mile widziana znajomość zagadnień elektromechaniki
  • dobra samoorganizacja
  • prawo jazdy (min. kat. B)
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w firmie z 25-letnim doświadczeniem
  • szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

EWPA Sp. z o.o.

Dane firmy

Poznańska 152
62-052 Komorniki
wielkopolskie

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl