Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-07-21

Budownictwo / Geodezja, Motoryzacja

podlaskie

2016-07-20

Serwis / Technika / Montaż

podlaskie, Łomża

2016-07-14

Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż

podlaskie
podlaskie

2016-07-20

Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż

podlaskie

Mechanik - Serwisant- Ogłoszenie archiwalne

Praca Amia Sp. z o.o. / Motoryzacja / Serwis / Technika / Montaż / podlaskie

Amia Sp. z o.o. rekrutuje oraz zatrudnia wykwalifikowanych pracowników w przemyśle stoczniowym.

Naszą misją jest zatrudnianie najlepszych pracowników do realizacji projektów na terenie Europy w oparciu o najwyższe standardy pracy. Profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług jest fundamentem, na którym chcemy budować długotrwałe relacje z naszymi partnerami.

Obecnie, dla naszego norweskiego Klienta, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Mechanik - Serwisant
Nr ref.: Mechanik - Serwisant
Opis stanowiska:
  • serwisowanie i naprawa silników MTU396, MTU4000, MTU2000 common rail, MTU-LEO2.
Wymagania:
  • minimum 3-letnie doświadczenie w serwisowaniu i naprawie w/w silników potwierdzone świadectwami pracy lub referencjami
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca samodzielna)
  • mile widziane certyfikaty potwierdzające kwalifikacje
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie rotacyjnym 4/2 na dłuższy okres czasu
  • umowę na warunkach norweskich
  • opłacony przelot, zakwaterowanie i wyżywienie