Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Mechanik Warsztatowy

CARDAN POLSKA SP. Z O.O.
wielkopolskie
praca stacjonarna
4935 dni temu

Ogłoszenie numer: 122440, z dnia 2010-11-12

to profesjonalna prężnie rozwijająca się firma z branży produkcji i serwisu wałów napędowych. Współpracujemy z serwisami takich pojazdów jak VOLVO,MAN,IVECO,SCANIA... oraz produkujemy wały na pierwsze wyposażenie do wszystkich autobusów w Polsce a także do wielu marek pojazdów ciężarowych, maszyn, pojazdów szynowych.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

mechanik w zakresie montażu i serwisu wałów napędowych

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe,
  • solidność,
  • punktualność,
  • chęć do pracy.
Mile widziane: praktyka w branży mechaniki pojazdowej lub w zawodach tokarz, spawacz, ślusarz

Oferujemy

Zapewniamy: szkolenie w zakresie techniki montażu i serwisu wałów napędowych, ciekawą stałą pracę w małym zespole, samodzielność, wolne weekendy, dobre wynagrodzenie.