Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
MECHANIK WARSZTATOWY

Cardan Polska Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5975 dni temu

Ogłoszenie numer: 38550, z dnia 2008-01-07

Cardan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu to profesjonalna firma z branży wałów napędowych. Oferujemy: wały napędowe kardana, wały główne, wały pośrednie, półosie , krzyżaki, łożyska dla motoryzacji i przemysłu. W zakresie produkcji nowych wałów współpracujemy ze światowym liderem w produkcji wałów napędowych i podzespołów do nich firma DANA SPICER® GWB™ i SPICER® ITALCARDANO™. Na bazie tej współpracy opracowywane są wszystkie nasze nowe produkty i realizowane są dostawy wałów na tzw. wyposażenie pierwotne do nowych pojazdów i maszyn. W zakresie rynku wtórnego- serwis, naprawa, regeneracja wałów i sprzedaż części do nich współpracujemy ze wszystkimi producentami wałów napędowych i podzespołów do nich np. ELBE, GEWES, KEMPF, KLEIN. W szczególności jesteśmy autoryzowanym partnerem GKN Service International - obecnie największej europejskiej sieci serwisowej wałów napędowych znanej również pod nazwą Uni-Cardan®.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

mechanik warsztatowy w serwisie wałów napędowych; montaż nowych podzespołów, regeneracja

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe, mechanik ogólny, precyzyjny, samochodowy, tokarz, ślusarz
  • mile widziana umiejętność spawania/książeczka spawalnicza

Oferujemy

  • przeszkolenie
  • możliwość podniesienia, uzupełnienia kwalifikacji
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie i pracę w małym, zgranym zespole
  • wolne weekendy