Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Mechanik Warsztatowy

CARDAN POLSKA SP. Z O.O.
Poznań
praca stacjonarna
5904 dni temu

Ogłoszenie numer: 41567, z dnia 2008-03-18

to profesjonalna prężnie rozwijająca się firma z branży produkcji i serwisu wałów napędowych. Współpracujemy z serwisami takich pojazdów jak VOLVO,MAN,IVECO,SCANIA... oraz produkujemy wały na pierwsze wyposażenie do wszystkich autobusów w Polsce a także do wielu marek pojazdów ciężarowych, maszyn, pojazdów szynowych.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

mechanik w zakresie montażu i serwisu wałów napędowych

Wymagania

wykształcenie zawodowe,solidność, punktualność, chęć do pracy. Mile widziane: praktyka w branży mechaniki pojazdowej lub w zawodach tokarz, spawacz, ślusarz

Oferujemy

Zapewniamy: szkolenie w zakresie techniki montażu i serwisu wałów napędowych, ciekawą stałą pracę w małym zespole, samodzielność, wolne weekendy, dobre wynagrodzenie.