Mechanik

Polskie Młyny S.A.

Teresin

1 dzień temu

Polskie Młyny - trochę historii
Firma POLSKIE MŁYNY S.A. czerpie z doświadczeń ponad 100-letniej tradycji. Jesteśmy największym, w 100% polskim producentem mąki w kraju, a Mąka Szymanowska jest najczęściej wybieraną paczkowaną mąką pszenną w Polsce**.
Najstarszy młyn, w Nakle, pracuje nieprzerwanie od 1904 roku. Podobnym doświadczeniem mogą pochwalić się również młyny Szymanów i Kluczbork, dzięki którym produkty pod marką Polskie Młyny podbiły serca Polaków.
Szacunek do chleba, tak mocno zakorzeniony w polskiej tradycji jest dla nas największym zobowiązaniem...

**ogólnopolskie badanie na próbie reprezentatywnej 700 osób, 18-74 lat; maj 2013; Milward Brown

Mechanik

Miejsce pracy: Teresin

Opis stanowiska
  • udział w zapewnieniu ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń poprzez usuwanie awarii i usterek mechanicznych,
  • wykonywanie konserwacji, przeglądów i remontów maszyn, urządzeń i instalacji technicznych,
  • podejmowanie działań zapobiegawczych w celu wyeliminowania ewentualnych przyczyn niesprawności maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac,
  • realizacja zaplanowanych remontów oraz usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń,
  • regeneracja części zamiennych remontowanych maszyn i urządzeń,
  • utrzymanie ciągłości pracy podległych maszyn, urządzeń oraz instalacji,
  • dbałość o powierzone na stanowisku pracy maszyny, urządzenia i sprzęt,
  • zgłaszanie potrzeb materiałowych i części zmiennych,
  • aktywną współpracę z innymi działami UR,
  • instalowanie, uruchamianie i przemieszczanie maszyn oraz urządzeń,
  • przeprowadzanie przeglądów technicznych, napraw bieżących średnich i głównych maszyn oraz urządzeń,
  • ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego,
  • kontrolowanie i regulowanie maszyn po naprawach,
  • przestrzegać przepisy BHP i p.poż.
Wymagania
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku mechanicznym lub pokrewny,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość mechaniki; hydrauliki siłowej i pneumatyki,
  • doświadczenie zawodowe w zakresie serwisu / napraw / konserwacji,
  • wiedza z zakresu budowy i mechaniki maszyn,
  • gotowości do pracy w ruchu ciągłym (praca zmianowa),
  • zdolności do pracy na wysokości powyżej 3 m.
  • umiejętności czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz logiczne podejście do napotkanych problemów,
  • mile widziane Prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,
  • mile widziane umiejętności spawania i cięcia stali.
Oferujemy
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,
  • pracę w miłej atmosferze.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

W ofercie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez spółki wchodzące w skład Grupy Spółek* reprezentowaną przez Administratora Danych Osobowych BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Sp. K. dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

* Aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy Spółek:
- BZK Group Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bakoma Sp. z.o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Polskie Młyny S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Komagra Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bioagra-oil S.A. ul. Przemysłowa 64, 43-100 Tychy
- Bioagra S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa

Spółki wchodzące w skład Grupy Spółek są administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Poznaj

Polskie Młyny - trochę historii Firma POLSKIE MŁYNY S.A. czerpie z doświadczeń ponad 100-letniej tradycji. Jesteśmy największym, w 100% polskim producentem mąki w kraju, a Mąka Szymanowska jest najczęściej wybieraną paczkowaną mąką pszenną w Polsce**. Najstarszy młyn, w Nakle, pracuje nieprzerwanie od 1904 roku. Podobnym doświadczeniem mogą pochwalić się również młyny Szymanów i Kluczbork, dzięki którym produkty pod marką Polskie Młyny podbiły serca Polaków. Szacunek do chleba, tak mocno zakorzeniony w polskiej tradycji jest dla nas największym zobowiązaniem... **ogólnopolskie badanie na próbie reprezentatywnej 700 osób, 18-74 lat; maj 2013; Milward Brown

Poznaj stanowisko: Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych Praca Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych