Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Motoryzacja, Praca fizyczna

mazowieckie, Raszyn

2016-07-27

mazowieckie, Piaseczno
mazowieckie, Warszawa
mazowieckie, Ołtarzew k/Warszawy

Mechanik- Ogłoszenie archiwalne

Praca Edmark Auto Sp.J. Edward Markowski i wspólnicy / Motoryzacja / Praca fizyczna / Serwis / Technika / Montaż / mazowieckie / Warszawa

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 376044, z dnia 2014-01-14

Edmark Auto autoryzowany dealer i serwis samochodów Chrysler, Jeep, Dodge, Lancia.

Firma została założona w 1960r.

Mechanik

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Praca na stanowisku samodzielnego mechanika w Autoryzowanym Serwisie Chrysler, Jeep, Dodge, Lancia.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • kultura osobista
  • punktualność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziana umiejętność obsługi programów specjalistycznych
  • znajomość marek amerykańskich i włoskich będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkowe szkolenia
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego