Mechanik
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Mechanik

Poznaj pracodawcę

Grochowska 168a
04-357 Warszawa
woj. mazowieckie
www.edmark.com.pl

Poznaj stanowisko:
Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...

czytaj więcej: Mechanik Samochodowy

Praca Mechanik Samochodowy

Mechanik - Ogłoszenie archiwalne

Praca Edmark Auto Sp.J. Edward Markowski i wspólnicy / Motoryzacja / Praca fizyczna / Serwis / Technika / Montaż / mazowieckie / Warszawa

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Mechanik samochodowy Klient portalu Praca.pl mazowieckie

Mechanik samochodowy Auto Fus T. Fus Sp.j. mazowieckie

Mechanik motocyklowy Klient portalu Praca.pl mazowieckie

Mechanik Klient portalu Praca.pl mazowieckie

Doradca serwisowy Auto Fus T. Fus Sp.j. mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 376044, z dnia 2014-01-14

Edmark Auto autoryzowany dealer i serwis samochodów Chrysler, Jeep, Dodge, Lancia.

Firma została założona w 1960r.

Mechanik

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Praca na stanowisku samodzielnego mechanika w Autoryzowanym Serwisie Chrysler, Jeep, Dodge, Lancia.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • kultura osobista
  • punktualność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziana umiejętność obsługi programów specjalistycznych
  • znajomość marek amerykańskich i włoskich będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkowe szkolenia
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego