Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Częstochowa
Menadżer ds. rozwoju sieci finansowania sprzedaży ratalnej

Silesia 2000 Piotr Sędziak
Częstochowa
praca stacjonarna
5380 dni temu

Ogłoszenie numer: 73545, z dnia 2009-08-26

Silesia 2000 Sp. z o.o. - Lider rynku doradztwa finansowego specjalizujący się w oferowaniu kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych, hipotecznych, ratalnych zatrudni

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

- rozwój sieci finansowania sprzedaży ratalnej - tworzenie zespołu wsparcia sprzedaży (kurierzy) - konieczność pracy w terenie

Wymagania

- gotowość do aktywnego udziału w szkoleniach - umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami - gotowość do pełnego zaangażowania się w pracę - komunikatywność - kreatywność oraz inicjatywa w działaniu - doświadczenie w branży

Oferujemy

- pracę w nowoczesnym, dynamicznym przedsiębiorstwie posiadającym 10-letnią tradycję na rynku, aspirującym w 2009 roku na rynek giełdowy New Connect - umowę o pracę na czas nieokreślony - atrakcyjne, stabilne wynagrodzenie składające się z części podstawowej, premii uznaniowej, premii regulaminowej, dodatków finansowych oraz z funduszu emerytalnego: - pensja podstawowa - premia regulaminowa – uzależniona od wyników pracy - dodatkowe finansowe i poza finansowe systemy motywacyjne pracowników - ubezpieczenie grupowe - możliwość awansu - udział w profesjonalnych szkoleniach produktowych oraz z technik sprzedaży i obsługi klienta, prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, zakończonych uzyskaniem certyfikatu - pakiety starannie wyselekcjonowanych produktów finansowych - odpowiednie narzędzia pracy (samochód do 24- godzinnej dyspozycji, laptop, telefon komórkowy, dostęp do Internetu, etc.)