Podobne oferty pracy

Menadżer ds. Rozwoju Sprzedaży

SPEDYCJA Pawbud Sp. z o.o.,

Białystok

Ogłoszenie numer: 1792045, z dnia 2017-09-28

Firma SPEDYCJA Pawbud Sp. z o.o., jest polską firmą zajmującą się spedycją międzynarodową i krajową. Nasze doświadczenie oraz posiadany nowoczesny i ekologiczny tabor, sprawiają, iż jesteśmy firmą, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, posiadamy 11 placówek zlokalizowanych w Jastrzębiu- Zdroju, Chałupkach, Łodzi, Starachowicach, Pruszkowie, Piasecznie, Gdyni,Grajewie, Ziębicach, Wrocławiu oraz Legnickim Polu. Nasz tabor to zarówno samochody własne, jak i podwykonawców, którzy dysponują sprawnym i nowoczesnym taborem, charakteryzującym się wysoką ekologicznością (silniki EURO-5 i EURO-6). Takie zaplecze samochodowe pozwala nam świadczyć szeroki wachlarz usług transportowych. Posiadamy samochody typu MEGA 3,00m oraz samochody standardowe o wysokości 2.75m.

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firma spedycyjna z siedzibą na Śląsku zatrudni:

Menadżerer ds. Rozwoju Sprzedaży – branża TSL

Główne obowiązki:

  • Pozyskiwanie klientów na usługi spedycyjno-transportowe w celu realizacji założonych planów sprzedażowych oraz rozwój sprzedaży u aktualnych klientów,
  • Budowanie bazy potencjalnych klientów,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z potencjalnymi partnerami,
  • Organizacja i prowadzenie spotkań z klientami w celu nawiązania współpracy,
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu,
  • Analiza efektywności zrealizowanych celów.
  • Efektywna współpraca z działami spedycji i transportu w celu zapewnienia należytej obsługi nowopozyskanych klientów,
  • Realizacja wyznaczonej przez Zarząd polityki sprzedażowo- marketingowej,

Wymagania

  •  Doświadczenie w sprzedaży usług związanych ze spedycją/ transportem drogowym całopojazdowym lub na stanowisku spedytorskim z zaangażowaniem w sprzedaż
  • Wykształcenie wyższe,
  •  Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,
  •  Inicjatywa w działaniu i łatwość nawiązywania kontaktów z klientami,
  •  Wiedza i doświadczenie w ustalaniu planów sprzedażowych,
  •  Znajomość rynku spedycyjno-transportowego oraz zagadnień związanych z branżą
  •  Umiejętność pracy pod presją czasu oraz wykonania założonego celu,
  •  Umiejętności negocjacyjne.
  •  Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,
  •  Znajomość pakietu MS Office
  •  Prawo jazdy,
  •  Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Pracę samodzielną i pełną wyzwań
  • Swobodę działania i decyzyjności
  • Perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Rozbudowany system motywacyjny,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl