Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Menedżer ds. Marketingu

BBU Edukacja Warszawski Fundusz Rozwoju Inwestycji Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
4985 dni temu

Firma z branży pomocy edukacyjnych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy:

Zadania:

  • kreowanie pomysłów i kompleksowa realizacja akcji promocyjnych;
  • przygotowywanie i rozwój oferty produktowej;
  • przygotowywanie i nadzór nad dystrybucją materiałów informacyjno-marketingowych (np.: katalogów, ulotek, mailingów);
  • organizacja i koordynowanie programów wspierających sprzedaż, w tym akcji telemarketingowych;
  • zarządzanie stroną internetową firmy;
  • wykorzystanie marketingu internetowego do promocji produktów firmy;

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie);
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • kreatywności i entuzjazmu w działaniu; - ukierunkowania na cel i samoorganizacji;
  • otwartości na innych, wysokich zdolności interpersonalnych, łatwości nawiązywania kontaktów; - biegłej znajomości pakietu MS Office (znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem);
  • doświadczenia i znajomości zagadnień z obszaru marketingu internetowego i tworzenia stron www,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • dodatkowy atut – doświadczenie w pracy w branży pomocy edukacyjnych

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i pracy w dynamicznej organizacji z dużym potencjałem wzrostu
  • pracę w elastycznych godzinach;
  • motywującą atmosferę pracy;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • miejsce pracy – Warszawa

Prosimy w CV dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania