Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gniezno
MENEDŻER DS. SPRZEDAŻY

P.P.H.U. CHEM-GLAS Sp.j.
Gniezno
praca stacjonarna
4957 dni temu

Ogłoszenie numer: 118948, z dnia 2010-10-21

Jesteśmy Przedsiębiorstwem, które dynamicznie rozwija się na polskim rynku od ponad 10 lat, specjalizując się w handlu opakowaniami szklanymi oraz surowcami chemicznymi.

Miejsce pracy: Gniezno

Opis stanowiska

  • zarządzanie obszarem handlowym,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz kształtowanie dobrych relacji z kluczowymi odbiorcami i dostawcami,
  • opracowywanie strategii sprzedaży,
  • współpraca z działem finansowo – księgowym w zakresie monitorowania należności oraz zapewnienia płynności finansowej,
  • kierowanie zespołem pracowników.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki ekonomiczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • minimum 5 letnie doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B,
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy,
  • wysoki poziom kompetencji menedżerskich,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i wyznaczania celów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskiwania premii za wyniki,
  • nieograniczony rozwój zawodowy oraz podnoszenie kompetencji poprzez finansowanie szkoleń dla kadry menedżerskiej.