Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Kierownik ds. Marki Gdańsk
Menedżer marki iDream Apple Premium Reseller

Eurotel S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
3207 dni temu

iDream ogólnopolska sieć salonów sprzedaży Apple Premium Reseller, działająca również w innych kanałach sprzedaży w szczególności w Internecie, poszukuje do swojej centrali w Gdańsku doświadczonej i twórczej osoby nastawionej na osiąganie sukcesów na nowe stanowisko pracy, którego powstanie związane jest z dynamicznym rozwojem marki i potrzebą osiągania najwyższych standardów działania.

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr Ref.: Menadźer_iDream/07/20015

Opis stanowiska:
  • budowanie świadomości marki iDream (Apple Premium Reseller) wśród konsumentów i klientów biznesowych,
  • integracja przekazu marketingowego różnych obszarów działalności iDream,
  • tworzenie spójnej strategii marketingowej iDream,
  • kreowanie, przygotowywanie i przeprowadzanie działań marketingowych w ramach określonego budżetu (w tym eventów zewnętrznych),
  • analiza efektywności działań marketingowych i ich rozliczanie,
  • tworzenie skutecznego przekazu komunikacyjnego w mediach (w szczególności w Internecie),
  • współpraca z Apple w obszarze wspólnych działań marketingowych i promocyjnych.
Wymagania:
  • szerokiego doświadczenia w kierowania działem marketingu,
  • kreatywnego podejścia do strategii marketingowej,
  • umiejętności tworzenia zespołów zadaniowych i przewodzenia zmianami,
  • praktycznej znajomości zagadnień z zakresu nowoczesnego marketingu (real i wirtual);
  • skutecznego przeprowadzania kampanii marketingowych;
  • analizy wyników kampanii marketingowych;
  • koordynacji różnych projektów marketingowych;
  • myślenia koncepcyjnego i wysuwania inicjatyw (kreatywność);
  • nastawienia na efekty działania;
  • umiejętności współpracy z partnerami zewnętrznymi;
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel i MS Power Point (Keynote);
  • samodzielności w działaniu i rozwiązywaniu problemów,
  • płynnej znajomości języka angielskiego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • różnorodne pakiety socjalne;
  • dostęp do wiodących na rynku produktów i metod przekazu marketingowego;
  • komfortowe warunki pracy;
  • dużą samodzielność w kreowaniu działań marketingowych;
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.