Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer ochrony

STEKOP SA
Kraków, Kraków i okolice
praca stacjonarna
2532 dni temu

Ogłoszenie numer: 1669582, z dnia 2017-06-13

Firma STEKOP S.A. z siedzibą w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Kraków i okolice

Opis stanowiska

  • dobór pracowników, organizacja i nadzór nad realizacją kontraktów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w branży ochrony, min. 3 lata w kierowaniu zespołami pracowników
  • Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • Poświadczenie bezpieczeństwa i przeszkolenia w zakresie ochrony informacji niejawnych
  • Prawo jazdy kat. B, biegła obsługa komputera i pakietów biurowych

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o ogólnokrajowym zasięgu
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i nowoczesne narzędzia pracy
  • Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.