Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer Oddziału Kancelarii

Kancelaria INITIUM dr Krzysztof Biernacki Doradztwo Podatkowe
Warszawa
praca stacjonarna
4456 dni temu

Ogłoszenie numer: 188554, z dnia 2012-03-05

Kancelaria INITIUM specjalizuje się w doradztwie podatkowym i prawnym oraz prowadzeniu ewidencji rachunkowo-podatkowej a także ewidencji kadrowo – płacowej. Dzięki współpracy radców prawnych oraz doradców podatkowych zatrudnionych  w Kancelarii możliwa jest kompleksowa pomoc dla przedsiębiorców w wymiarze prawnym oraz podatkowym.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: M/Od

Opis stanowiska

  • Organizacja i prowadzenie biura Oddziału Kancelarii;
  • Merytoryczny nadzór nad sprawami Klientów Kancelarii;
  • Kontakt i opieka nad Klientami Kancelarii
  • Wdrażanie strategii marketingowych Kancelarii
  • Udział w konferencjach i szkoleniach jako reprezentant Kancelarii

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na rynku usług doradztwa podatkowego lub audytu/prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • Posiadanie tytułu doradcy podatkowego albo tytułu biegłego rewidenta lub ostatni rok postępowania kwalifikacyjnego uprawniającego do otrzymania jednego z tych tytułów
  • Doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z podmiotami gospodarczymi;
  • Udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, warsztatów z zakresu opodatkowania lub rachunkowości podmiotów gospodarczych;

Oferujemy

  • Stałe, miesięczne wynagrodzenie oraz premie związane z realizacją zadań;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych oraz podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • Znaczną samodzielność przy realizacji powierzonych zadań;