Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    18 godz.
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer Sprzedaży

Aviva Sp. z o.o. Rzeszów
Rzeszów
praca stacjonarna
3107 dni temu
Aviva jest szóstą co do wielkości instytucją ubezpieczeniową na świecie. Mamy 54 000 pracowników pracujących dla ponad 50 milionów klientów w 28 krajach. Nasi Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji tworzą długoterminowe plany finansowe – dzięki temu zabezpieczają przyszłość Klientów i ich rodzin, budują zaufanie Klientów skutecznie zarządzając ich aktywami, przedstawiają Klientom korzyści z inwestowania i pomnażania kapitału.

Biuro Oddziału w RZESZOWIE (Moniuszki 11), ponad 20 biur terenowych na Podkarpaciu, ponad 50 oddziałów i przedstawicielstw w Polsce.

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja
  • wsparcie trenerskie dla zespołu
  • nadzór
  • realizacja planów
  • praca w zespole menedżerskim

Wymagania:

  • wykszt. min. średnie (pref.wyższe)
  • umiejętność realizacji celów
  • pro aktywność
  • kreatywność
  • cechy lidera/przywódcy
Oferujemy:
  • kariera w firmie o długich tradycjach i stabilnej pozycji na rynku
  • specjalistyczne szkolenia
  • motywacyjny system wynagrodzeń (kontrakt, prowizje, premie)
  • czytelne ścieżki kariery
  • możliwe do uzyskania m.in.: ubezpieczenie, karta medyczna, premia emerytalna