Menedżer Zespołu Sprzedaży

Nationale-Nederlanden

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

6 dni temu

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

Najważniejsze zadania Menedżera zespołu to:
  • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu,
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży,
  • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu,
  • dbanie o jakość sprzedaży,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie produktowym.
Idealnego kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:
  • doświadczenie w sprzedaży lub/ i w branży finansowej,
  • bardzo mile widziane doświadczenie w rekrutacji,
  • inicjatywa w działaniu, proaktywność.
Naszym Menedżerom oferujemy:
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagradzania (podstawa + premia sprzedażowa),
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • cykl szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie i sprzedażowe,
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu,
  • brak górnego limitu wynagrodzenia.
Administratorem podanych danych osobowych jest Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe SA z siedzibą w Warszawa 00-342, Topiel 12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Kierownik ds. Sprzedaży Praca Kierownik ds. Sprzedaży

Rekrutują z Praca.pl