Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Merchandiser Lubelskie
Merchandiser/ ekspozycja towarów

Polska Grupa Merchandisingowa Sp. z o.o
lubelskie, Chełm, Tomaszów Lubelski, Międzyrzec Podlaski
praca stacjonarna
3617 dni temu

Ogłoszenie numer: 468216, z dnia 2014-06-30

Polska Grupa Merchandisingowa Sp. z o.o. działa na rynku od 2005 roku. Już ponad dziewięć lat wspieramy naszych Klientów w sprzedaży i ekspozycji produktów, docieramy do najdalszych zakątków kraju prezentując i wdrażając najlepsze standardy współczesnego merchandisingu.

Miejsce pracy: lubelskie, Chełm, Tomaszów Lubelski, Międzyrzec Podlaski

Opis stanowiska

WYKŁADANIE / EKSPOZYCJA TOWARÓW FIRMY CARLSBERG

· Praca na terenie sklepów STOKROTKA

· Serwis odbywa się ok 10 godz. w miesiącu / 2 razy w tygodniu (poniedziałek i czwartek)

· Dbanie o ekspozycję towarów firmy Carlsberg

· Kontrola cen i dat ważności

· Raportowanie wyników

Wymagania

· Doświadczenie na stanowisku Merchandisera – mile widziane

· Książeczka zdrowia (badania ogólne, SANEPID)

· Status ucznia / studenta – mile widziane

· Smartfon z systemem Android z wersją minimum 2.3

· Dostęp do Internetu

Oferujemy

· Szkolenie wprowadzające

· Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie + konkurencyjne wynagrodzenie (od 90 do 110 zł brutto)

· Praca dorywcza z możliwością podjęcia dodatkowych zleceń