Merchandiser mobilny / Młodszy przedstawiciel handlowy

PMT Marketing System Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa (różne punkty handlowe)

6 dni temu

Ogólnopolska Agencja Merchandisingowa PMT Marketing System
dla swojego klienta z branży FMCG
poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa (różne punkty handlowe)

Nr Ref.: PH/01/W

Zakres obowiązków:

  • współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy
  • planowanie i realizacja działań promujących sprzedaż u Klientów
  • analizowanie rynku
  • logistyka materiałów POS

Oczekiwania:

  • zdolności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • samodzielność w działaniu,
  • ukierunkowanie na cele,
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w merchandisingu

Oferujemy:

  • pracę z możliwością rozwoju w firmie o ogólnopolskim zasięgu
  • wdrożenie i system szkoleń produktowo-sprzedażowych
  • duży zakres samodzielności
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
  • umowę zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku:

Poznaj

PMT Marketing System Sp. z o.o. Sp.k.

Oferujemy kompleksowe, sprawdzone i transparentne rozwiązania wspierające sprzedaż.

Nasze 18 letnie doświadczenie i nieustanny rozwój, pozwalają nam tworzyć skuteczne narzędzia, dedykowane realnym potrzebom naszych Klientów.

Wszystko, zawsze i wszędzie. Dzięki ogólnopolskim strukturom świadczymy nasze usługi na dowolną skalę, w dowolnym miejscu i czasie na terenie całej Polski.

Nasza autorska platforma komunikacji Mobile Office gwarantuje nam sprawną i szybką koordynację nawet najszerzej zakrojonych akcji, a naszym Klientom umożliwia wgląd w przeprowadzane przez nas działania.

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Handlowiec Praca Handlowiec